ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
KaPTaN
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
4
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
19 Kasım 2008 14:29
Son Ziyaret:
07 Haziran 2018 22:03
Toplam Mesaj:
1007 [0.24 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Orhan Yıldırım
Doğum Tarihi:
04 Ocak 1967
Yaş:
53
İl:
Istanbul
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Orhan YILDIRIM

SON 10 MESAJI

özel forum üyesi nasıl olunuyor
Özel Üyelik ve Forum Yöneticiliği
- Yönetim özel üyeliği kurallara uyan ve örnek kişilere, diğer üyeleri iyiye özendirme amaçlı olarak verir ve bu üyelik tipinin diğer üyelere göre ayrıcalıkları vardır. (Ör: Ücretsiz ilanlar forumunu görüntüleyebilmek, daha fazla fotoğraf alanı, profil yorumlarının onaylanmadan doğrudan gösterime girmesi, benim sitem uygulaması, prestij vb.)
Yönetim; üyelerle gereksiz münakaşaya girme, kötü söz kullanma, tartışmayı kişiselleştirme, Türkçeyi doğru kullanmama gibi hataları yapma ihtimalini az gördüğü üyelere bu ünvanı verir. Mesaj sayısının önemi şu noktadadır; üyeleri sadece yazılarından tanıma şansı buluyoruz, yukarıda belirtilen özellikleri, üyenin yaklaşık 100'den fazla mesajında gözlemliyorsak daha rahat özel üyelik veririz. Bire bir tanımadığımız kişilere 5-10 mesajda özel üyelik vermek taktir edersiniz ki kolay olmamaktadır. Özel üyelik bir nevi bizi temsil etmektedir, bir özel üye sinirlenince hakaret ederse bu onun kadar bizim de prestijimizi düşürecektir.
 
- Özel üyelik için bir önemli esas da kaliteli paylaşımdır. Mesajlarının çoğu ilanlarda ve forum dışı konularda olan üyelere bu statü daha zor verilir. Yönetim; ilanlarda daha güvenilir olmak 
ve ücretsiz ilanları görebilmek için özel üye olmaya çalışan kişilere özel üyelik vermez.

- Forum Yöneticileri, özel üyeler arasından, üyelerle tartışmaya girmeyen, yönetime geldiği zaman üyelere yapıcı ve sakin davranacak, fazla kuralcı olup ufak şeylere müdahale etmeyecek izlenimi veren, yönetici olduğu forumda kaliteli paylaşımları ve tanınırlığı bulunan, forumda çok zaman geçiren üyeler arasından seçilir. 

Örneğin; forumda üyeleri uyaran, "bu şekilde balığı beslemeniz yanlıştır" yerine "böyle balık beslenir mi?" gibi iğneleyici üslup kullanan üyelerin yönetime girmesi zordur.
KaPTaN2014-09-13 23:24:26
arada bu kadar fark olması normalmi arkadaşlar
İşletim sistemide linux olduğu için lisans fiyatı düşülmüş.Fiyat farkı bu sebepten kaynaklanıyor olabilir.KaPTaN2014-09-03 22:18:06
FOREX İŞLEM
Çok riskli bir yatırım ortamı sizin kaybetmeniz üzerine kurgulanmış.Çok soğuk kanlı ve sabırlı olmanız gerekiyor.Hiç bulaşmasaydınız daha iyi olurdu.Sermayeniz dar ise hesaplarınızın patlaması çok kolay olur.Grafik ve teknik analiz öğrenmenizde fayda var. İbrahim Baydarı bulmuşsunuz onu takip edin. KaPTaN2014-06-02 00:27:51
forumda actıgım ilanlar siliniyor
Sercan bey forum kurallarını okuyup buna uygun ilanlar açarsanız böyle bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız.
Akvaryum.com Mobil Sürüm veya Tapatalk Hakkında

Orjinalini yazan: bjkalley
2 gecedir uykusuz çalışmalar devam ediyor. Forum altyapısı komple yenileniyor, cumartesi gecesine kadar sabır. Aksaklık için özür dileriz.

Saygılar,


Astronot nasil balik sizce
Murat bey bu görüntüler merak ettiğiniz konularda size biraz aydınlatır.

[VID]http://www.youtube.com/watch?v=UjDflvtQeUc[/VID]

[VID]http://www.youtube.com/watch?v=U_bPPfSLyig[/VID]
KaPTaN2013-07-17 01:58:57
Özel Üyelik Konusu
Özel Üyelik
-Yönetim özel üyeliği kurallara uyan ve örnek kişilere, diğer üyeleri iyiye özendirme amaçlı olarak verir ve bu üyelik tipinin diğer üyelere göre ayrıcalıkları vardır. (Ör: Ücretsiz ilanlar forumunu görüntüleyebilmek, yarışmada oy kullanabilmek, profil yorumlarının onaylanmadan doğrudan gösterime girmesi, prestij vb.)
 Özel üyelik için bir önemli esas da kaliteli paylaşımdır. Mesajlarının çoğu ilanlarda ve forum dışı konularda olan üyelere bu statü daha zor verilir. Yönetim; ilanlarda daha güvenilir olmak için özel üye olmaya çalışan kişilere özel üyelik vermez.
siteye girince reklam çıkıp duruyor
Sami bey siteye girişte sitemizle alakalı öyle bir reklam mevcut değil.
İlanlardaki telefon numarası problemi
Onur bey siz istemedikten sonra telefonunuz ilanınızda gözükmez.
Yapmanız gereken ilanınızda  " Cep Telefonum Ilanimda Görünsün"  seçeneğini işaretlememek.
 
semihenes -nic li arkadaşlara dikkat edin
Emre bey böyle bir uygulamamız var.Art niyet olmadıktan sonra burdan bildirimde buluna bilirsiniz.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 278 Online Kullanıcı, 151 Üye

Online Kullanıcılar

tian, GokselSunar, sinanb85, rslaltn, Sedj, heybetmahir, mustafaozen2, melekler27, omursari89, vtuci, kenanhalil, Rudas, Sheyda27, ozdoganmehmet, rccol, Ercngrr, cashercash, Waterstorm, yılmaztr, twinsoul, -doctore-, Tebriz101, burak618, denizim20, AHMTEMEL, de4b5, aires, CMDTetra, Çemşük hobici, lizuferum, musanpa, Batuhan777, Aksoy88, Metal06, Tropman, BoraBerkol, yokte, madstalker, keremkose1996, SercanOzturk, leventcck, Brdk64, idiopatik, veyselsimsek, serhan07, 06tuna34, hamittsurmelii, Aspet, brsyc, hepatik, Aquarist101, ydenizb, totaku, Kınayu, tolgaerol55, dusumsel, ahmtemre, lojistisyen, arconim, erimgorgulu, ferdisahin, Müptela, MurathanM, utoku, Mete Duru, Bonzi, SefaOzdamar, sarı2604, MiSoSiKiaN, Koç Fatih, Bisnev99, nihat aslan, Ankaragucu, sawaskoca, cuncun, Seagod99, mavidiyarkentli, sduru35, KadirSpmz, sariefe, mehmetaydin, ukilavuz, GurelB, alonesmaug, hobihaneonline, Mert, GokturkEkinci, Roller, Mikail Erdoğan, mahirata, Maske06, Koksal Gurkan, eyegin, amerikancı, yucesoy83, oblomow, serhatt07, okan1987, Sergen 00, pofdzm, viper_78, mehmetnurimutlu, senlers, zekigonlum, Aşk-ı semek, Balikcionur, ilker aydın, drmbatur, erensimsek, Mrt26, sempatik73, benerium, Erdem82222, Nursun, hautbois, Yorum yapmaz, Fatihs, onurxonur, svg1000, HarunYldrm, OziBala, abadi, scusamalizia, Gırgır teknesi, alpburakozbay, basketbol6, Muhammed kose, diaslayt, ssakar, Murat bektas, firat77, SahinTaskin, Redmi, engin045, bocco, Kaya34, murtdmr, Ugur79, Cihan Peker, utkudlklc35, Wretched, Arapaima, EdizBulut, alecozan, Beta_balik, smmyh, Oguzhank, Halil76, MEOzbay, Umit2003, kadirik, H.Ocal,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.