ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
yektaakvaryum
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
22
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
07 Eylül 2019 20:51
Son Ziyaret:
25 Şubat 2020 23:18
Toplam Mesaj:
61 [0.35 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
58 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Yekta Akvaryum
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Kastamonu
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Yekta Akvaryum ; ►Youtube Kanalımız : [URL=http://bit.ly/2knWXWR]http://bit.ly/2knWXWR[/URL] ►Instagram : [URL=https://www.instagram.com/yektaakvaryum/]https://www.instagram.com/yektaakvaryum/[/URL] İsmail Sinan Sürel

SON 10 MESAJI

Bakımı En Kolay '3' Akvaryum Balığı
Bugün sizlere bakımı kolay akvaryum balıkları hakkında güzel bir video çektik. Bakımı en olay akvaryum balıkları ise Japon Balığı, Lepistes Balığı ve Beta Balığı. Sizlere bu akvaryum balıkların hakkında kısaca bilgiler aktararak anlatmaya çalıştık.

🚩[B] KANALA ABONE OLABİLİRSİNİZ :) ► [/B][URL]http://bit.ly/2m1qhTn[/URL]

[VID]https://www.youtube.com/watch?v=swvri8kDoUc&t=95s[/VID]
Lepistes Akvaryum Kurulumu | Maliyeti Nedir ?
[QUOTE=lemur]Biraz göz boyamışsınız. Boşuna 250, dolusuna 300-400 gibi belirsiz , yuvarlak rakamlar söylüyorsunuz. Verdiğiniz ölçüler 48 lt. bu paraya çok daha iyisi, büyüğü kurulur.

Lepistes akvaryumunuz 3-4 ay sonra "ÇOK KALABALIK LEPİSTES AKVARYUMU" olacaktır.

500 gr kum zeminde 1 cm bile yer kaplamayacaktır. En az 4-5 kg kum gerek. Ve biz bu malzemeyi doğadan ücretsiz topluyoruz. Aynı fiyata gerçek bitki almak varken niçin yapay bitki tercih edelim? Niçin taşa para ödeyelim? Gösterdiğiniz su düzenleyicisinin bakteri üzerine etkisi olmadığı gibi gerekliliği de tartışılır.

Tepe filtresinin hava hortumunu kaybetmişsiniz, onun yerine iç filtre takıyorsunuz. Gereksiz bir maliyet.

Bu forumu düzenli takip edenler, bir çok şeyin farkında ve bilinçli insanlar. Sokaktaki adama teklif edeceğinizden fazlası olmalı burada bana kalırsa.

[/QUOTE]

biz küçük şehirde olduğumuz için fiyatlar yüksek malesef
Lepistes Akvaryum Kurulumu | Maliyeti Nedir ?
Tabiki yapay bitki sokulmaması lazım ama ilk hobi başlangıcında herkesin heves ettiği şeyler biraz genel ve çoğulcu düşünmek lazım değil mi ?
Lepistes Akvaryum Kurulumu | Maliyeti Nedir ?
Lepistes akvaryumu kurulumunda sizlere akvaryum bulunması gereken ve kendi kurduğum akvaryum için aldığım akvaryum malzemelerini tanıtarak ve fiyatlarını sizlere söyleyerek anlattım.

[B]Ölçüler:[/B] 40*40*30
[B]Canlı Türleri: [/B]Lepistes
[B]Tankın Yaşı:[/B] 1
[B]Tasarım ve Dekorasyon:[/B] Siyah Kum, Akvaryum taşı, plastik bitki

🚩 [B]Kanala Abone Olmayı Unutmayın !! :[/B] [URL]http://bit.ly/2m1qhTn[/URL]

[VID]https://www.youtube.com/watch?v=0Q02LLw2KFQ&t=97s[/VID]
Malawi Ya Da Tanganyika Kurulumu Hakkında Bilgi
Bu linkten bakabilirsin istersen [URL]https://youtu.be/WLiuQ00l7tk [/URL]
Akvaryuma Pirana Pacu Balığı Aldık !
Ölçüler: 500 LT
Canlı Türleri: PACU, PENGASUS ve ASTRONOT
Tankın Yaşı: 1

Selamun Aleyküm !
Bugün sizlere 500 LT akvaryuma pirana pacu balığı aldık. Pirana balığı 1 hafta için çok hızlı bir şekilde büyüdü ve sizlere onu çekmekte geç kaldık. Akvaryumda bulunan diğer akvaryum balıkları ile gayet uyumlu bir şekilde yaşamaya devam etmektedir. Akvaryum pirana türlerinden biridir. Pirana Pacu akvaryum balığımız otçul beslenen bir balıktır. O hep bildiğiniz diğer pirana balıkları gibi etçil değildir. Pirana Pacu balığı fiyatı gayet uygundur. İyi seyirler.

#pıranabalığı#pıranapacubalığı#akvaryumapıranaaldık

[B]🚩 Kanala Abone Olmayı Unutmayın !! :[/B] [URL]http://bit.ly/2m1qhTn[/URL]

[VID]https://www.youtube.com/watch?v=O1cfgXCBAU0&t=36s[/VID]


Pengasus (köpek Balığı) Akvaryumu Kurduk !
Ne kadar çok bilmiş insan var görende memleket kurtaracak sanır sizi. Valla biz böyleyiz videolarda buralarda duruşumuz değişmez.
500 Lt Akvaryuma Balık Aldık ! (köpek Balığı)
Sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var elbette yorumlar için teşekkürler. Ama dalga geçmek hoş değil sonuç olarak bu hobiye başlayalı ki tropheus üretimi yapıyorum 1 yıl oldu hiç kayıp yaşamadık çok şükür ama herşeyi yaşayarak öğreniyoruz.

Youtube gelincede herkesin ek gelire ihtiyacı vardır sanırım sizde kanal açıp yapabilirsiniz.
Yekta Akvaryum
Teşekkürler kardeşim
500 Lt Akvaryuma Balık Aldık ! (köpek Balığı)
Yorumlara saygımız var bizde tecrübelerimizi aktarıyoruz ama baya da bilmiş var forumda ne yazık ki

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 355 Online Kullanıcı, 193 Üye

Online Kullanıcılar

WaveRider, mcmert, arconim, Severin, Bahadir, halikarya, fkarakaser, denizkusadasi, beyazgul, vendetta99, Onur Özer, AYKAN16, sagamore, JUMBO, Mete Duru, Kınayu, neksek, nakkas__45, praksis, ibdeat, OceanWolf, SCORPION_79, apistoapisto, kkilicbey, lordLucifer, aharuni, Hellak, Goksen, pacunat, SonOfWolf, Kartal_003, raymalifalitiko, Yilmazo6, darkaura, frgmgdn, erginsogut, namsada1, siyaha, recep3410, tabirimcaiz, yılmaztr, EmirHaN, edabilsel, TugayKrmn, rastlantısal, Erhan 13, Skylord, Ykal, zatonica, yucesoy83, muratdeg, Bulentttt, fretchord, mardek, Mikail Erdoğan, Fatih ÇE, icelebi, orhanönal, Acil Stop, Ejder Günaydın, ZeYnEL, KartalŞafak, engin045, orimohito, atiryaki, Haloemre, emrepablo11, karpin, ozanbaseski, Dimidiochromis, legendht, zaferyumusak, jueJ., Rudas, safakmurat, Gtuncay, armaqan, mgulova, smckr, gyunda, Qguz, Harbiye, kvancozkan, sohtorik, RoIF, MiSoSiKiaN, evrentolga, ilker aydın, celu, langaza, hanbeyiderler, Hakuguardian, BuRAK, tomtombala, umut5555, KILLIFISH, Hunlu, nehiryeli, biacar, bakaya, Quersian, Spectra, aires, devrimdpt, BULENTKARABULUT, Volkan1914, atakan1, utoku, Traveller, Aspet, s3lck, editors0, TimKo, yilmazportakal, atuncay, bayezidibistami, yildiray71, Ayaztuna, kemosentez, KeremT, Emre5454tosun, rohembus, Şakir Üçoluk, Aytug Ayan, Yenersaridas, leventcelk, hasancn, mgurdrama, ilhan3535, koz26, alpkim, CagriTURK, pacosinan, Xxxxx, thegrigandalf, comolokko01, yns325, Hamza Özel, Aysr, AliA, sinor, zeynelyaman, Merdan onluel, EnginGürsan, egehamit, Jujlak, Emrkyk, dark blue, Labidu, Yasin, Oguz SAGLAM, aykutmu, mutlubaba, ozgurnez, Arifhb, Emerse, bbkaya06, suslu_78, ahmetemiNN, griii, AnarchicTetra, ertcavdar, EGInfernO, oscarus, bahadrucak, alonesmaug, Selim1905, yusuf21, ozan026, lifeless, Halfmoon37, aktugsedat, AlperTasci, erman212, weST27, Akuvantik, Csumer, bkEmre, Supervenenis, Musstican, heredot_cevdet, gucluh73, AtlasPoyraz, voltran, akca55, aldemirim, zekigonlum, tetradiscusyem, i_gulistan, hasanusta06, kirliCIKI, Omer 1224, Discusss78, Captainturk,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.