ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
BadWolf
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
4301
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrimiçi
Üyelik Tarihi:
14 Haziran 2013 08:48
Son Ziyaret:
2 dakika önce
Toplam Mesaj:
5973 [2.28 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
40 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Zeyneb Oner
Doğum Tarihi:
24 Şubat 1998
Yaş:
22
İl:
Istanbul
Meslek:
Öğrenci
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Zeyneb Öner [B]El yapımı anahtarlıklar için buraya[/B] [URL]https://www.akvaryum.com/Forum/el_yapimi-ozel_tasarim_kolye_ve_anahtarliklar!_k903327.asp[/URL]

SON 10 MESAJI

El Yapımı-özel Tasarım Kolye Ve Anahtarlıklar!
Merhabalar, bir süredir aktif olmasam da hala sipariş alıyorum.
Kadife, Velvet Hastalığı İçin İlaç Tavsiyesi
Kuyruktaki benekler balığın normal varyetesi gibi gözüküyor. Hasta balık yüzgeçlerini kısık tutar ve aşırı hızlı- derin soluklar alır. Isıyı yükseltip, ışığı tamamen yok edip metilen mavisi ile tedavi edebilirsiniz. Kadife hastalığı bir çeşit parazitik algdir. Fotosentez yaparlar.
Balıklar Neden Ölü Doğdu
Yavruluk kullanılan durumlarda genelde ölü doğum görülüyor. Dişiler normalde dibe çöküp saklanarak doğururlar, Yavruluk onları yüzeyde, tamamen açıkta kalmaya zorlar. Doğum zaten stresli bir iştir, diğer balıkların devamlı etrafta gezmesi, dişinizin kapana kısılmış ve aciz hissetmesi bu stresi kat kat arttırır

Yavruluk kullanılan durumlarda genelde ölü doğum görülüyor. Dişiler normalde dibe çöküp saklanarak doğururlar, Yavruluk onları yüzeyde, tamamen açıkta kalmaya zorlar. Doğum zaten stresli bir iştir, diğer balıkların devamlı etrafta gezmesi, dişinizin kapana kısılmış ve aciz hissetmesi bu stresi kat kat arttırır
Moliler Kılıçkuyrukla Yaşamaz Mı?
Balık zaten kuyruğunu kısmış, hasta ve zayıf görünümlü bir hayvan. Geçinememek değil, canlı canlı yiyorlar. Dişleri küçük ve çeneleri zayıf olduğundan büyük parçalar koparamamaları, yamyamlık yapmayacaları anlamına gelmez.
Gurami Yavru Alma
Karma tankta yavru veya yumurta tutamazsınız. Yem olurlar. Üretimleri betta gibidir. Ayrı bir tankta erkeğin köpük yuva yapması ve canlı yem ile form tutturulması gerekir . Aynı şekilde yavrular için canlı yemde son derece önemlidir.
Bu Psikopat Melek Balığının Derdi Nedir?
Melek türlerinin çoğu, yetişkinliğe ulaştıkları anda sürüden ayrılırlar. Ve hemcinslerine karşı bölgecidirler. Tankta birden fazla erkek varsa kavgalar kaçınılmazdır. Balıklarınızın 3 tanesi erkek gibi gözüküyor. Tek bir çift bırakmanızın faydası olur .
Kuyruk Erimesi
İri taneli kum pek çok balık için, bunun başında betta gelir, iyi değildir. Pislikler ve atıklar dibe çöker, temizlemeyi zorlaştırdığı için kuyruk erimesi başta olmak üzere tonla soruna yol açar. Yine aynı şekilde kuyruk erimesi başlangıcı olan bi hayvan malesef.
Bu Balık İle Uyumlu Balık Cinsleri Nelerdir?
Balık kesinlikle mücevher cichlid değil.
https://www.akvaryum.com/seker_pembe_tatlisur_3_270.asp
2 Küçük Yeğenime Hobiyi Aşılıyorum.
2 erkek kesinlike önermem. Hacim zarı zoruna melek için yetiyor, erkekler kesinlikle kavga edecektir. Onun yerine sadece 2 dişi ve ya bir çift koyabilirsiniz.
Betam Sağlıklı Mı?
Kuyruk erimesi değil. Balığınız crowntail varyete. Bu varetede uzun "diken diken" kuyruk ve yüzgeç ışınları beklenir. Genel olarak sağlıklı bir hayvan , yine de yeni alınan her balıkta olduğu gibi ilk birkaç hafta form kazandırmanın faydasını görürsünüz. Dekor olarak kayadan ziyade kütük öneririm, sert suyun uzun vadede zararı olacaktır.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 262 Online Kullanıcı, 144 Üye

Online Kullanıcılar

mperk, sinor, amuratozdal, Alpercicek35, Sisyphos, solaytekin, erakay, Kınayu, MrPePe, Kaptan Nemo, Süleyman şenkurt, ahmet22, hasan1958, yiğit Türker, HarunYldrm, ihsan95, berkesim, Hasan pekselbes, The Last Samurai, Sergen 00, ABDULCELL, aliy, MacroEconomist, mirat, oguzhanakici, Logger, beyazgul, Hasan117, fazılmurat, Carl, lebowskia, CMDTetra, menesc, gokberkgonenc, Aspet, ternapi, Cüneyt GÜL, monster, Onexxi, serkul2007, DeviLLe, dream7, Bababada, Ejder Günaydın, nejalt, Quersian, de4b5, BaranTiryaki, Luciferdiablo, shadow54, erdalakçay, wmelontr, Oğuzhan_ÇEPNİ, gyunda, Aspendos, Erenbayir, kemosentez, chdszc, batas, Biblo, biacar, Akvarist Görkem, scusamalizia, EGInfernO, birolken, BadWolf, selfish, erkanmazici, dınay, mehmettokcan, Splendor, tanganikacı, Nursun, MiSoSiKiaN, Nocturnal, isersan, Furkankocak, UmutMEHDİOĞLU, Emerse, ferhattt, HaydarGul, eyupburak, yigitmstt, Ogzhn.cbn, Akvaryumplus, mmaavii, cief17, Alp43, Arcalenith, Aqua Discovery, ÇitbalımBetta, Bysam, alpgemini, Dogukane, mardek, Heidfeld, Umit2003, adige_07, goldfishlove, anchor, Zorlu79, Akvaristomer, TurX, ffeytt, Kemalk41, Noyes, suslu_78, ootkn, Arifhb, Leof, mguner, cagatay19, hussame, tetradiscusyem, salih006, evilways, kaganbozkurt, yedili, camoka007, orhandto, akcay082, CAKes06, İncictk, AGB22, bitekben, Ouuz, muyat, Samoo, Enesoydas, Bonital, Notilus, vedat79, SCORPION_79, dragut_34, osman-01, Blena, Mertmmtgl, Gastropoda, MurathanM, amsterdamli, sdogan82, veisveis, Redmi, Cem Altay, Oguz SAGLAM,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.