ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Osmanlı🇹🇷
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
91
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrimiçi
Üyelik Tarihi:
26 Nisan 2018 03:44
Son Ziyaret:
16 dakika önce
Toplam Mesaj:
118 [0.18 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
112 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Burak çakmak
Doğum Tarihi:
31 Ağustos 1992
Yaş:
27
İl:
Sivas
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

🐠🐟🐡BURAK ÇAKMAK🐠🐟🐡

SON 10 MESAJI

Moli Balığı Ve Şeffaf Yumurta
O şeffaf yumurtaya benzeyen şekil ne bilemiyorum. Ama bir öngörüde bulunursam dışkılamadaki veya sindiremediği bir yemi belki de dışkışarken o şekilde çıkarıyor olabilir. Lakin o sürtünme hayra alamet değil büyük bir ihtimalle ya balığınız da parazitin yol açtığı beyaz menek, mantar vs bir çeşit hastalık yada tankınızda oluşan bir amanyok patlamasının sonucuda olabilir.
Moli Balığı Ve Şeffaf Yumurta
Saçıyor derken dışkılıyor mu ağızından mı geliyor?
Akvaryumu Degistirecegim, Tür Tavsiyesi?
Ben yerinde olsam canlı doğuram familyasından tek tür veya birden fazla tür ile populasyon kurardım hem yavru alman hem de renk varyeteleri olsun izlemesi keyifli ve yavru büyütmen aısından bir o kadar da haz alırsın.
Yeni Balık
Eğer uzun yaşatmayla işgili ile sorunuz onların dogal koşullarını ne kadar iyi taklit ederseniz o kadar uzun yaşatabilirsiniz. Zaten elinizdeki dayanıklı bir tür olumsuz su koşullarına ayak uydurabilen canlı benim fikrim tankın hacmi şu an ideal ama yavru almayı düşünürseniz veya ilerde japon balığı eklerseniz tankın hacmi yetersiz gelecektir ve büyüme belli oranda gelişerek sabit bir şekilde kalacaktır.
Albino Gurami
[QUOTE=OguzDEMIR]Teşekkürler, İstanbul avcılarda bir balık toptancı sından aldım. Çok iyi bir yer baya farklı çeşitleri var ve balık sayıları fazla. İstanbuldaysanız iletişim bilgisini vereyim. [/QUOTE] sağ olun sivasta ikamet ediyorum.
Küçük Akvaryum Isıtıcı
Küçük boylu 50 veya 25 watt ısıtıcılar mevcut yaşafığınız yerde bulamadıysanız internetten sipariş edebilirsiniz.
Albino Gurami
Bence yavru almalısınız. Maşallah çok güzeller guramilerin bu renk varyetesini ilk defa gördüm nerden aldınız acaba?

NBence yavru almalısınız. Maşallah çok güzeller guramilerin bu renk varyetesini ilk defa gördüm nerden aldınız acaba?
Ciklet Akvaryumu 240 Lt.
Yunus geçinir ama hangi türle besliyeceğiniz önemli mavi,sarı,beyaz prenses portakal ciklet vs. Gibi barışçıl tank arkadaşları olacaksa olur.
Ramshorn
Arkadaşın dediği kumda da sıkıntı olur bir zamanlar hagenin siyah kumu sıkıntılıydı. Özellikle bir firma bunları daha sonra toplattırdı. Suyun kimyasal durumu da önemli eğer tankta son zamanlarda yaşanöış bir amanyok patlaması gibi suyun biyolojik yapısını bozabilecek bir sorunla karşılaştıydasınız ondan da olabilir ama önce emin olmakta fayda var canlının sağlığından !
Tanganyika Gölü Zambiya Kayalık Habitat Biyotopu
Gerçekten bu biyotop çalışmalarına hayran kalıyorum. Hem emek istiyor hem de en önemlisi bilgi olmazsa olmaz. Ne kadar zahmetli olsa da habitatı kurup bir de canlıların yavrularını alıp büyütmenin zevkini alınca o harcanan emeğin tadı tuzu damağınızda kalır. Başarılar iyi bir biyotop çalışması olmuş.[EDIT]Osmanlı🇹🇷,2020-02-17 23:30:03[/EDIT]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 309 Online Kullanıcı, 168 Üye

Online Kullanıcılar

ibrahim_, Gustlof, smckr, armagan0606, RobinsonDefoe, yasnergn, neco61, evrentolga, EsraCem, Mesut.39, lemur, -RBG-, 21Murat, Kayi1299, Sahinakbulut, AmazonDream, oguzkaymakcicom, Ayokyil, Mete Duru, lebowskia, basarir54, ilker aydın, sarı2604, muspar, arapaima, Aras5434, Coolunreal, omer417, erimgorgulu, Selcen&Ergün, mehmetemindinc, UGURBEY, wmelontr, Yavuz ÖZTÜRK, melektrikci, fatihtosunn, intelcorei5, Mehya, tuncay parlak, Yenici58, duman18, mustafasen, krib, MiSoSiKiaN, CKaan, sinor, Emreon, EmirHaN, emreutkan, SaNsAsYoN, Apoca1ypse, bikooo, Canberk18, KILLIFISH, Chensy, MurathanM, ErenBatmazz, kadirik, Ogretmen, soliter83, eneskilic34, mertkal78, ityo39, aefarukkeskin, FurkanKöse59, vendetta99, Skopos, Goksen, ŞahinK, eskserkan, nolimetangere, cüneyt99, gurkang, KUTLUG23, jueJ., ternapi, Ufukmav, devrimdpt, imhotep_442, Koksal Gurkan, icelebi, Saliko, fretchord, BULENTKARABULUT, MŞEN, Superman26, sharkemre, BlackGoat, msxxx, alix, Kenan ateş, Cloud, biacar, Carconcept, mcmert, Bahadir, Aspet, Piyanist., edabilsel, oherek, Pnrr, Miller, Fishloverxx, Delta Hoby, Arapaima, Horace, lazdelikanli, aliburak11, WalterWhitee, cansani, Iskarmoz, Ercan141414, EmrullahBoslu, ukebapci, kont314, omercakir, sellis, brkygt, Tropikalbalık, Splendor, idiopatik, Emrkyk, erensimsek, mustachedocto, HardScape, Darkcorner, BerkayTK, AntigueAquarium, bkartal, Ali3426, menesc, faruk036, enesypr, mahmut1905, Mayis_Akvaryum, gürbüz, Orhanemirtemiz, Eyübzade, Leonnnn, Fatih3469, WaveRider, nlrdgn, Alltitan, Furkansengul96, Fatih1903, Aycan95, Emerse, Supervenenis, Oğuz.K, cuce__vatoz, Allicin, alonesmaug, Osmanlı🇹🇷, Gökhan1907, Bulentttt, emreugru, twinsoul, CevdetSERBEST, AtlasPoyraz, Aquapisto, Ykal, SmallCandyThing, Kemal17, qralta30, Albruz, WildFish_Keeper, bytrmrt, zatonica, asikurt69,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.