Yapıldığını Düşündüğüm Bir Haksızlık Ve Bir Rica


Orhan76Çevrim Dışı

Kayıt: 15/08/2023
İl: Denizli
Mesaj: 692
Orhan76Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2024 10:13
Gönderim Zamanı: 17 Nisan 2024 09:51
Merhaba,

Noktalama işaretlerinin doğru kullanılması çoğu durumda cümlenin anlaşılmasını kolaylaştırmakta ve kimi durumlarda ise yanlış anlaşılmasını önlemektedir. Bu yüzden noktalama işaretlerini kullanmaya özen göstererek yazdıklarımızı daha anlaşır kılabiliriz.

Teşekkür ederiz.
Bu mesaj yönetim hesabından gönderilmistir, cevaplamaniz durumunda kimseye iletilmeyecektir. Eger aldiginiz bilgilendirme ile ilgili bir yanlislik olduğunu düşünüyorsanız buraya tiklayarak konunun tekrar görüsülmesini isteyebilirsiniz.

Durumun Farkedildiği Mesaj
//www.akvaryum.com/Forum/forum_posts.asp?TID=999059&PID=6031410
Üretim için genelde pipo filtreler kullanılıyor, hava motoruyla beraber veya kendinden motorlu pipo filtreler (onlar sessizdir) kullanabilirsiniz, su sıcaklığı normal 24-26c olsun, 1e 3d veya 1e 5d olacak şekilde başlayın (2e 6d , 3e 9d dişi gibi kombinasyonlarla çeşitliliği ve olasılığı artırırsınız) gerisini doğa halleder zaten

Bir de aklıma gelmişken pleksi veya tül yavruluk kullanabilirsiniz ya da ana tankta bolca saklanma alanı oluşturursanız yavruların hayatta kalma şansı daha fazla olurYukarıda paylaşımını yaptığım cümlelerimde noktalama hatası varmış. Orijinal mesajımın cümle sonlarında nokta dahi var, kısaltmalar kullandığım doğrudur (erkek, dişi yerine e ve de hatta 'd dişi' diye iki kere yanlışlıkla yazmışım) ama noktalama hatası yok! Kamuoyuna saygıyla duyurulur [:)]

Not: Esasen bana gelen uyarı mesajında noktalama hataları var [:)))] Bu mesajı yazma sebebim itiraz butonlarının çalışmaması, özel mesajdan gelen uyarının özelden yazdığım karşılığına cevap verilmemesidir. Eğer haklıysam yapılan Tip 1 uyarının geri alınmasını rica ediyorum.

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir