ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
ahmetfiratozkaya
Kullanıcı Grubu:
Forum Özel Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
691
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
3 Saat 50 Dakika önce
Toplam Mesaj:
744 [0.56 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
94 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ahmet Fırat Özkaya
Doğum Tarihi:
29 Şubat 1984
İl:
Konya
Meslek:
Ticaret gemilerinde Uzakyol Baş Mühendis
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

—Ahmet Fırat Özkaya— 125 lt 1 adet japon, 10 adet midye, 5 adet nerite. 80lt 1 betta ve çeşitli salyangoz. 25 lt karides . 10lt bitkili fanus ve salyangoz.

SON 10 MESAJI

Bıolıfe 100 Bin Lira Ödül Veriyor!
Görüntüsü tatmin edici , malzeme kalitesi güzel , akvaryumda hacim kaybı yaratmayacak bir ürün çıkarırsa ve bu ürün kullanıcının işini kolaylaştırırsa neden alınmasın. Fark ettinizmi bilmem ama bu saydığım özellikler dış filitrelerde halihazırda mevcut. Dış filitreyle savaşacağına dış filitre üretseydi bence satışları iyi olabilirdi.
[QUOTE=alifuatturk]
O zaman sorun yok zaten.
Ancak bakteri tutamayacağını iddiaa edenlere söylüyorum bunu zaten.
Bakteri tutamadığı palavrasıyla kötülemek ayrı bir şey.
Görseli kötü olduğundan tercih etmemek ve eleştirmek ayrı bir şey.
Ama maalesef siz olayları farklı yöne çekiyorsunuz.
Görseli konusunda biolifenin bir iddiaası yok.
Biolife yaptığı anlatımlar, bakteriyel döngüyü basit bir malzeme ile gerçekleştirilebiceği iddiaası.
[/QUOTE]
Baştan sona konuyu okudum kimse bakteri tutamıyor demiyor. İşe yarar yaramaz da demiyor. İnsanlar genelde görsele önem verdiği için kullunmıyorlar.
Kimse benim filitrem daha iyi demiyor , marka ismi dahi vermiyor. İddia sizin siz kanıtlayın. Bu arada kimse ama hiçkimsenin sizin bu saçma yarışınızı merakla beklediğini düşünmeyin yarışı yapın ama bizim haberimiz dahi olmasın rica ediyorum saygılar.
Kimsenin işi gücü kalmadı kendi filitresini yarıştıracak. Bırakın bu boş işleri , o firmanın en iyi benim diye bir derdi varsa gider o başka küçümsediği dış filitre üreticilerine yarışalım diye başvurur onlarda büyük ihtimalle seve seve kabul eder 😊
Benim filitrem senin filitreni döver diye saçma birşey olur mu? 😊 reklam için herşey yapılıyor. İşleri güçleri rast gitsin , bol bereketli paralar kazansın.
Çöpçü Lepistesleri Yer Mi?
Bir gecede 9 balığı nasıl yiyebilir ki? 9 lepistesin kütlesinden büyük olamaz diye düşünüyorum.

Kaldıki saldırgan bir tür değil.
Balığımın Üzerindeki Isırık İzine Benzer Bişey
Fanusun içinde öyle bir filitre nekadar küçük olursa olsun balıkları sürekli savurur. Fanus maalesef uygun değil ne gerekli hacmi var , ne de içine ekipman koyabilirsiniz. O filitre balıkları çok yorar. Eğer balık beslemek istiyorsanız akvaryum almanız şart .
Bu Balığa Ne Olmuş Olabilir ?
Buharlaşan suyu eklemek farklı bişey su değişimi farklı bişey. Biz suyu kısaca azot bileşiklerinden kurtulmak ve sudaki eksikleri tamamlamak, fazlalıkları seyreltmek için yapıyoruz. Akvaryumdan buharlaşan su saf su merak ettim buharlaşan suyu saf su olarak mı koyuyorsunuz? [EDIT]ahmetfiratozkaya,2024-09-18 21:42:46[/EDIT]
Japon Balıklarında Kırmızı Lekeler Hk.
Yeni balıktan bir hastalık gelmiş olabilir. İnşallah tedavisini bulursunuz.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.