ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
UglyPaw
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
1
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
07 Mayıs 2020 18:37
Son Ziyaret:
13 Ocak 2021 08:13
Toplam Mesaj:
5 [0.02 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
3 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Gökalp Arabacı
Doğum Tarihi:
08 Kasım 1984
Yaş:
36
İl:
Istanbul
Meslek:
Güvenlik ve Koruma
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

“Bütün bitkiler ve hayvanlar kardeşimizdir. Bizlerle konuşurlar, eğer dinlersen; duyabilirsin.” – Arapaho

SON 5 MESAJI

Sump Malzemeleri Ve Sıralaması Hakkında Bilgi!
Tamamdır hocam teşekkür ederim. [:iyi:]
Sump Malzemeleri Ve Sıralaması Hakkında Bilgi!
Aslında bilgi ve tecrübem sıfır. Çoğunlukla o arkadaşların tavsiyesi ve tercihi ile böyle yapmıştık. [:iyi:]
Sump Malzemeleri Ve Sıralaması Hakkında Bilgi!
Sevgili dostlar herkese selamlar, saygılar. Sağlıklı ve mutlu hobiler diliyorum. Ben sump dizilimi konusunda bilgi talep ediyorum sizlerden. Karşılıksız bırakmazsanız çok sevinirim.
Şimdi ben yeni akvaryum kuruyorum aylardan sonra inşallah. En az sizler kadar değerli iki ustanın yardımlarıyla bu fotoğrafta gördüğünüz sumpu kurduk ilk başta. Ama şimdi bazı fazlalıklar göze çarptı ve yeniden dizayn etme ihtiyacı gördük.
İlk göz kalın sünger ve elyaf 4 sıra, ikinci göz (aşağıdan yukarıya) elyaf-substrat-elyaf-sporax-elyaf şeklinde.
Şimdi sizlerden de bir iki cümle yorum rica ediyorum. Sizler ne dersiniz?
Şimdiden teşekkürler, herkese selamlar, sevgiler. [:)][:iyi:]
(Bu arada sumpun suyu çok biliyorum, onu boşalttım. Bu boşaltmadan önceki fotoğraf.)
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/223411/031020201209281.jpg[/IMG]
Akvaryuma Strafor Koymak!
Sevgili dostlar selamlar, saygılar. Anca fırsat bulabildim cevap için. Aşağı yukarı aklımda bir plan oluştu. Bütün koyacağım muhtemelen. Fakat silikonla yapıştırmayı hiç düşünmemiştim. Komple strafor koymanın avantajı aslında çok büyük; kayaların devrilme, kayma tehlikesine karşı taban camını korumak. Bütün konulacaksa silikonla yapıştırmak da en mantıklısı. Bakalım hele bir gelsin birşeyler yapacağım. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Herkese keyifli hobiler. [:)] [:iyi:]
Akvaryuma Strafor Koymak!
Sevgili forum üyeleri ve kıymetli dostlar herkese merhaba, hayırlı günler, hayırlı işler. Uzun zamandan beri beklediğim, planladığım, siparişini verdiğim akvaryumum yakın zamanda geliyor inşallah. İlk kurulumda birçok başlangıcın yanında problemler de oluyor. Malum ikilemlerden birisi de akvaryuma strafor koymak. Ben de bu konuda bilgi ve düşünce talep ediyorum sizlerden. Burada strafor iki farklı yere konuluyor; birisi cam taban ile dolap arası, diğeri de akvaryum içine kayaların altına. Şimdi ben dolap ile cam arasına beyaz bildiğimiz klasik straforlardan kullanacağım. Ama benim asıl konum, kayalar altına koyacağım dış cephe kaplamada da kullanılan strafor. Birincisi siz her iki bölgeye de strafor koyma konusunda ne düşünüyorsunuz? İkinci olarak da ben bu kayaların altına koyacağım straforu, sadece kayaların altına gelecek şekilde kesip mi koyayım yoksa komple tabana döşeyip kayaları koyup üstüne de kumu mu sereyim?
İkincisini yaparsam eğer, balıklar kumu kazıp tabana indiklerinde köpüğün bir zararı olur mu, balıklar bir yabancılık çekerler mi, bir kargaşa yaşarlar mı?
Hepinize teşekkür ederim şimdiden. Selamlar, saygılar. [:)][:iyi:]

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 273 Online Kullanıcı, 150 Üye

Online Kullanıcılar

SercanOzturk, erimgorgulu, AquaticPlant, mrmurat, kadir_7, thearchitect, Starion, Kaanak, lebowskia, isorak, blackrain88, MERTER161616, UfukVural, mKeLegend, liberty07, ilkayzeytun, SavasY, OguzDEMIR, MehmeT, ersin1981, yusufragip, sadangur, Mikail Erdoğan, kdrackgz, dorukyalcinn, BarisD, Hobilenyum, arapaima, Bahattin Özerengin, Kınayu, Sevketvarol, AHZ, ferh4t, sfjksfkjsfjsfs, Agnetuta, Foae, sahingoksel, Turgay 34, atanur1, Serkanjb, ozankurt89, okanki, MetinSungu, z.b.s.k, AQUAMAN, Zeromecha, Onur Yıldız, Hoper, osman-01, onenineone, orkut_k, Mussa, HobiKlander, Aplot, wmelontr, mustafasen, Leontheprof., ApistoAqua, m3mm7r, selcukberkk, Hakan8, ahmdkrks, vendetta99, xSHUSHx, Suyar, minan, AmazonDream, UraL, omerali06, Piyanist., austuntas51, yaşar3428, tablet, mmemati, Slymn-pyrz, BuR0cK, kalyteros, Woland, kaganbozkurt, Neothauma, Bysam, yemrekyunus, Künefeli baytar, Chemical01, Kaanozturk, ilkermilo, gokturkseyhan, guven06, emre206, CNDRAqua, eyupburak, ultiboard, Cozydoras, Arkasia, MacroEconomist, Serhat10, Melih İsmail, onur228, bubersteraryum, mttari, Bruce16, Mhurt1, Kemal KİREZCİ, brsyc, akindemir, safaktur, abkaly, brsbngl, UmutAltn, benek, Umit2003, dnklozan, egehamit, terranova, calcite, ademh, Ynsmr, goldfishlove, cavexle, Ebubekirlsd, derinmavi, Melihdrkts, market2020, zarum123, ErtanGulen, senolerdivan, Huleyn, Ocankio, engin045, ugur7777, Murat21, Roro, Zafer6161, endocrin, soliter83, Corpse35, simone_87, Sisyphos, mrbaracuda28, BlackGoat, Rafayel, ternapi, EsraCem, Hasann1903, R. Ünal, Cem Altay, byigrik, MKA1923, Ydmr, selfish, idiopatik,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.