BU İLAN AKTİF DEĞİLDİR Çok Özel Lepistesler


İlanın Bulunduğu Kategoriler: Tüm Canlılar, Tüm İlanlar
drergunÇevrim Dışı
drergunÇevrim Dışı
Son Güncelleme Zamanı: 13 Haziran 2019 08:26
İl / İlçe / Semt: Ankara / Yenimahalle / Demetevler
Satılan Canlı(lar):
15.04.2019 tarihinde stok/fiyat listesi güncellenmiştir.Web sitesinden bakınız.Aşağıdaki fotoğraf üzerinde varyetelerin isimleri belirtilerek,fiyatları eklenmiştir.
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/158822/160420191156591.jpg[/IMG]

ORJİNAL STOK LİSTESİ: [URL]http://doctorguppy.com[/URL]

Adet Fiyatı: Sınıfına göre adet fiyatları 25-1000 TL arasında değişir. [URL]http://doctorguppy.com[/URL]

Boyu:Her varyete [URL]http://doctorguppy.com[/URL] adresinde belirtilmiştir.

İrtibat Bilgileri: 05053725675

Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler:
KARGO: 10 adet üzeri kargolanır.Otobüs ile tüm Türkiye’ye gönderim yapılır. Kargo alıcıya aittir.Şu an için ( Nisan 2019) 1 kargo bedeli 50 TL dir.

Fotoğraf:
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/158822/100720181633361.jpg[/IMG]

Diğer Ek Bilgiler:
Videolar:
Her varyete için,daha fazla foto ve youtube video kanalı linkleri için: [URL]http://doctorguppy.com[/URL]
Youtube video kanalı: [URL]https://www.youtube.com/channel/UC4764IfKK5DKk66DyN3mOcA[/URL]

Bekir ATAY 'a cevaben...
Bakteri çatışması öngörülebilen bir durum olmamakla birlikte, çok hızlı ölümler gözlenen bir durumdur. Ayrıntı için linkini vereceğim makalemi okuyabilirsiniz. Okursanız ve yazanları kavrarsanız sitem ve suçlamaların yersiz olduğunu anlayacaksanız.
[URL]http://doctorguppy.com/akvaryumda-dogal-floraprobiotikler-ve-bakteri-catismasi/[/URL]
Merak edenlere kısaca belirteyim. Akvaryumda başka lepistes varken, oraya dışardan lepistes getirip koyarsanız, her zaman bakteri çatışması yaşama ihtimaliniz var. Açıklaması yukarıda yazdığım gibi makalemde yazıyor.
Vitrin Fotoğrafı:

Lepistes Dünyam

Gönderim Zamanı: 23 Aralık 2017 18:02
Görmediğim türleri gördüm Teşekkürler Hayırlı satışlar[:)]


Gönderim Zamanı: 22 Ocak 2018 22:06
Sünnet edilmek nedir ? Bu cümleyi açar mısınız ?

Artık suyu tuzladık :)

Gönderim Zamanı: 04 Mart 2018 00:24
Sünnet edilen ribbonun üreme kaabiliyetini tekrar kazanabilmesi için genopodun tüp halini almış olması gereklidir. Aksi taktirde genopodun ölçüsü normal düzeye getirilse bile balık üreme yetisinden mahrum kalacaktır. Erkek üreme organı modifiye olmus bir yuzgeçtir. Sünnet işleminden sonra iyileşip tekrar uzayabilir. Dolayısı ile bu cerrahi işlemin belirli aralıklarda tekrarlanması gerekecektir. Balığın yaradı izlesene kadar çiftleşmeye isteksiz olacaktır. Yara almış bu bölge su kalitesine de büyük cide bağlı olarak hastalıkların açığa çıkmasına davetiye çıkaracaktır. İngilizce forumlardan okuduğum makaleden aklımda kalanlar bunlar olmuştu. Kısacası genopod tüp şeklini almamışsa sünnet zaten anlamsız gene üreyemeyecek. Tüp şeklini de aldıysa ilk zamanlar çiftleşmeye istekli olmayacak enfeksiyon kapma riski yüksek, ve tekrarlanması gereken bir işlem olacak. Yani burada sakat bir balığı elde etmeye çalışıyoruz aslında biz. Doğada üreme şansı dahi olmayan bir canlının üremesini sağlamaya çalışıyoruz. O bakımdan arkadaşlar cerrahi müdahaleye rağmen üremedi , kaziklandik ,falan diye dusunmeyin. Skin halen size ait olduguni bilerek hareket edin.Sünnet kısmında tabiri caizse ADAMDAN ISTEDIGINIZ MAHALLENIN DELİSİ RECEP ABİYİ ADRİANO LİMA YAPMASIDIR.

Kafi can AKIN

Gönderim Zamanı: 01 Mart 2019 18:30
Balık alırsanız bir kez daha düşünün...! Akvaryumunuzda balık varsa almayın çünki her türlü naparsanız yapın bakteri çakışması oluyor. 1e3d aldım 100 lira bayıldım 4'üde malesef öldü,ölmeden önce kuyruk erimesi 3 dişidede. Erkeğin üst tail yüzgeci kalem gibi sivrildi dalgalanma sıfır. Bir haftalık yavrunun kuyruğu sivrildi... vs vs.. İnşAllah kendi balıklarım ölmez 1 dişi hamile. Keşke ama keşke erzurumdan muhammed kardeşimden alsaydım. 😕😕

Atayların Bekir

Aktif olmayan ilanlar, son güncellenme tarihinden 7 gün sonra silinirler.

İpucu: Sağ sol tuşlarını kullanarak aynı kategorideki diğer ilanlara çabuk şekilde ulaşabilirsiniz.