ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Crash06
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
38
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Üyelik Tarihi:
10 Ekim 2018 17:19
Son Ziyaret:
21 Temmuz 2019 17:52
Toplam Mesaj:
102 [0.20 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Ayhan onaran
Doğum Tarihi:
Girilmedi
Yaş:
Bilinmiyor
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ayhan onaran

SON 10 MESAJI

Bu Canlının Türü Nedir
Geçmiş olsun.. Dikkatli olun tekrar çıkabilir.
Lepistesime Bir Şey Oldu
Bu insanlarda olan basur dediğimiz bir hastalık.. Kabızlıktan dolayı oluyor. O sarkan bağırsak değil.. Kurt da değil. Düzelme ihtimali var. Bitkisel yemlerle besleyin.
Bu Canlının Türü Nedir
Balıklarınızı avlar.. Derhal çıkarıp atın.
Hasta Lepistes
Kabızlık sonrası insanlarda görülen basur gibi bir hastalık bu.. Bitkisel beslenmediği için oluyor.
Akvaryum
Hiç bir şey olmaz. Akvaryumunuz büyük değil. İçim rahat etmiyor derseniz bi strafor koyun olsun bitsin.
Bu Yavruları Nasıl Alacağım?
[QUOTE=ceyh]Yavruluğu yerleştirin, yavruları bidondan direkt yavruluğa dökün yavaşça.[/QUOTE]

O şekil ani ısı farkı olacaktır ve yavrular olumsuz etkilenecektir.. Yapılacak şey bir tas içine dökerek alınacak sonra tas içinde ki su ile akvaryum su ısısı eşitlenecek (tas akvaryum içinde tutularak) sonra yavruluğa aktarılacak..
Akvaryum
Çapraz koyun birşey olmaz
Lepistes Balıklarım Suyun Üzerinde Duruyor
Siz balıkları önce alarak yanlış yapmışsınız. Herşey hazır olur En son balık alınır. Su ısısı 30derece üzerindeyken atmışsanız sıkıntı olmuştur.. Isıtıı yok şuan için ısının oda sıcaklığında olduğunu düşünürsek bu seferde oksijen sıkıntı olacaktır.. Biran önce iç filtre veya hava motoru alıp oksijen vermelisiniz.. Kaynatıp soğuttuğunuz su çok sağlıklı olmaz.
Dip Çekimi Bulanma
Kaya miktarını azaltın kumu da karıştırmadan dipçekimi yapın.. Daha doğrusu ben bu dip çekimi yapanları da anlamıyorum bende iç filtre var. Şelale olarak kullanıyorum.. Hafta da bir içerde döngü yapsın diye şelale aparatını çıkartıyorum.. Dipte olan tortuları pislikleri çok güzel çekiyor.. Sonra filtre temizliği yapıyorum oldu bitti.. Dipte kum içini karıştırırsanız sıkıntı olur amaç kum üstünü temizlemek..
Lepistes Yavruları Ve Ölümü
Öncelikle geçmiş olsun. Su ısısı 25 derece olursa çok iyi olur. Suyu her hafta değiştirmeyin. Sık su değişimi yüzünden kuyruk kısma ve su yüzeyinde veya dipte yüzme gibi şeyler ortaya çıkabilir. Su değişirken ısı farkından dolayı sorunlar çıkıyor. Ayrıca kış ayların da şebeke suları daha klorlu oluyor. Fazla su değişimi yapmayın.

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

KULLANICILAR

  • 281 Online Kullanıcı, 153 Üye

Online Kullanıcılar

Gustlof, seapromise, wmelontr, Alpkaan Abacı, psykhe, MUSTAFA1453, musab, Çetin1806, m.celik, Pacific, evrentolga, bakaya, DeviLLe, deniz123, tomtombala, Ulvi Özuğur, Mikail Erdoğan, rccol, ibrahimdogan2803, whitefish, çulsuz, gyunda, levent1482, armaqan, mardek, MUHAMMETALIUSLU, ardatamay, tdenizs, KILLIFISH, Csumer, serghat, ismailakay, ozgmavi, Kınayu, atiryaki, EGInfernO, jueJ., Alcynone, mcmert, BuRAK, extuin, Severin, Quersian, EmirHaN, jamm, zaro73, Fatih ÇE, egehamit, BaranTiryaki, biacar, ersel, Itokin, mbcr06, HarunYldrm, siyaha, sbilgic82, emrepablo11, bytrmrt, TanselCanan, ZeYnEL, zekigonlum, Goksen, ilturk, icelebi, Mylife70, hak45, alikrtl, İlysOzgn, fikret43, CagriSindirac, peker55, ozan026, koagulant, orimohito, Skylord, heredot_cevdet, ilker2626, ozerhancer, arconim, Apoca1ypse, gokkurt, AmazonDream, gokhanwar, aziz_basak, Bahadir, Adnan53, gokhankuzeyelvin, huseyn75, AhmetE, lazdelikanli, Reis10, Mesut ERASLAN, Jujlak, burakbozcelik, ersin ün, al1may, wolverin, aybas, mehmetaydin, Ayokyil, erkanmazici, kartalpençesi, TOLGA--PKBS, berkeay, makvaryum, Hacrabi, RobinsonDefoe, hhosafci, s.burus, mbaybek, ege.men, stonemage, BoraAquascaping, kont314, Ahmetcrbs, ozkurtozgur, ferdisahin, Ercan4lp, serkanozkok1975, heybetmahir, ali kemal, corax, i_gulistan, Sezginve, KINGMBUNA, Khann, AtlasPoyraz, thegrigandalf, civando, ootkn, ibom0606, deepahm, Aloevera, Hendekli54, Wiserion, AlpaslanD, Musa27, Madeagle, Emin18, bayram11, emooomutooo, Mehmetklc58, Monte Kristo, oscarus, tokatliakvarist, kvancozkan, serdar131977, CERANOXE, SaRCoPhiLiuS, Bayulker, esyusuf, darkandcold, murat efe, aharuni,

FORUM İSTATİSTİKLERİ

  • 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.